Yüksek Benlik Uyumlaması

Eğitim ile ilgili detaylar ve koşullar aşağıda ki gibidir, lütfen dikkatli bir şekilde okuyunuz. Bu sistem özellikle enerji sistemleri konusunda ilerlemek isteyenler için uygundur. Eğer aşağıdaki katılım koşullarına uymuyor iseniz kesinlikle bu eğitime katılamazsınız. Ödemenizi yapmış olsanız dahi ücretiniz iade edilir. Ödemeniz esnasında ilgili kurumlara doğan kesintiler ödemenizden düşülür. 
 

Eğitim Yeri: Bu çalışma İnsiyasyonlu eğitimdir. Uzaktan uyumlama ile gerçekleştirilecektir. Kendinize özel bir yerde olmanız, bulunduğunuz yerin sakin olması ve yalnız kalabileceğiniz bir ortam olması yeterlidir. 


Kaydınız onaylandığında karşılıklı olarak karar verilen randevu saatinizde size gönderilen talimatları uygulamanız yeterlidir.

Yüksek Benlik Aktivasyonu

Tüm mistik çalışmalarda en önemli konu, içimizdeki bilge ile bağlantıda olabilmektedir.

Yüksek benlik en kısa tanımı ile içimizdeki bilge, İlahi olan yanımız, Öz’ümüz, yaşam içinde ki yol arkadaşımızdır.  İnsan zihni 3 temele ayrılır, farklı öğretiler farklı isimler verse de sonuç aynıdır. İd,  ego, süper ego veya bilinçaltı, bilinç,  bilinç üstü ..Ezoterik öğretilerde Yüksek Benlik olarak ifade edilen içimizde ki bilge, bilinç üstü veya süper ego olarak da adlandırılır. Her birinin işaret ettiği en önemli noktada Yüksek Benliğin kolektif bilinç ile bağlantıda olduğudur.

Hepimizin “Yüksek Benliği” vardır. Bu bizlerin ortak bilinç ile olan en önemli saf bağıdır. Bazılarımızın, bu bağı kuvvetlidir, zihin engelinden arınmıştır bu nedenle, rüyalarında mesaj alabilir, içsel sesine güvenebilir. Farkında olmadan bu bağının kendisini desteklemesine izin verir.  İnsanlığın tüm bilgisine istediği zaman erişebilen bu önemli bilinç halimizle iletişimimizi kuvvetlendirmemiz hepimiz için oldukça önemlidir.

Yüksek benliğimiz yol arkadaşımızdır. Bilmek istediğimiz konularda yüksek benliğimize danışabilir ve yardım alabiliriz.

Örneğin:

 • …..Bu işi yapmak benim için hayırlı mı?
 • …..Bu ilişki benim için hayırlı mı?
 • …..Bu çalışma benim için faydalı mı?
 • …..Bu kişi ile arkadaşlık benim için yararlı mı?
 • ….. Bu kişiye güvenmeli miyim?

Ve daha pek çok soru için yüksek benliğinizden yardım alabilirsiniz. Ancak bunun için yüksek benliğinizle kuvvetli ve saf bir bağlantınız olması gerekmektedir. Bu aktivasyonun ve eğitimin amacı da, bu gizli gücünüzü keşfetmeniz ve yüksek benliğinizle bağlantı kurmanın yollarını öğrenmenizdir.

Bu konuda ilerlemek isteyenler için oldukça faydalı bir eğitimdir. Öğretilecek basit teknikler ile önerdiğim gibi çalıştığınızda siz de Yüksek Benliğiniz ile doğru bağlantılar kurabilirsiniz.

Yüksek Benlik Aktivasyonunun Faydaları:

 • Kişinin kendisine olan güveninin ve sevgisinin artmasını sağlar
 • Psişik yeteneklerin artmasını sağlar
 • Üçüncü göz çakrasının ve kalp çakrasının daha aktif ve düzenli çalışmasını sağlar.
 • Yüksek Benlik ile bağlantıya geçilmesini kolaylaştırır.
 • Sezgilerin güçlenmesini ve içsel bilişin artmasını sağlar.
 • Daha kararlı olunmasını sağlar.
 • Şifa çalışmalarında kolay ilerleme sağlar.
 • Hedefleriniz ile ilgili destek ve yardım almanızı sağlar.
 • Bilmek istediğiniz konularda sorularınıza yanıt almanızı sağlar.

Eğitimde öğrenecekleriniz:

 • Yüksek benlik nedir?
 • Yüksek Benlik ile bağlantı kurmak için yapılacak çalışmalar nelerdir?
 • Sarkaç yardımı ile yüksek benlikle nasıl çalışırım?
 • Enerji çalışmalarında yüksek benlikten nasıl yardım alırım?

Yüksek benlik meditasyonu.

Yüksek benlikten yardım almak için ayrıca çalışmaya katılanlara yüksek benlik ile iletişimlerini kuvvetlendirmek için özel bir sembol öğreteceğim. Bu sistemi sevgiyle bütüne hizmet etmek ve her birimizin hayatına daha fazla mutluluk getirmek için öğretmeye niyet ettim.

Şimdiden tüm katılımcılara faydalı olmasını seçiyorum.. 

Her daim sevgi ile
Shamanic Ozlem Şahin

Nasıl Kayıt olacaksınız?

 1. Öncelikle eğitimi bu sayfanın altında ki yönlendirmeleri takip ederek satın alınız. Havale ile ödeme yapmak istiyorsanız eğer info@mistikakademi.com adresine eposta gönderiniz.
 2. Daha sonra aşağıdaki bilgileri tam doldurarak bana göndermeniz gerekmektedir. 
 • Tam olarak adın ve soy adın:
 • Doğum tarihin: gün.ay.yıl:
 • Son 6 ay içerisinde ki bir adet fotoğrafın : auranızı görmem için, yalnız çektirilmiş bir fotoğrafınız olması iyi olur.
 • telefon no: iletişim için
 • En az Reiki 1. Seviyede olduğunuzu kanıtlayan sertifikanız eposta ile bana göndermelisiniz.
 • Adres: gönderilecek kargo için
 • İnsiyasyon için uygun olunan gün ve saatleri bildiriniz.

Lütfen birden fazla gün ve farklı saatler bildiriniz. Randevular mail sırasına göre verilmektedir. İstediğiniz gün veya saat dolu ise diğer alternatiflerinizi değerlendirebileyim.

 • Siz bilgilerinizi gönderdikten sonra,  uygun olunan net zaman için neler yapılacağı onay e-postası olarak size gönderilecektir.
 • Epostalarınıza 24 saat içinde yanıt alırsınız, eğer yanıt alamadıysanız öncelikle gereksiz, junk, gibi diğer klasörlerinize bakın. Yok ise bilgilerinizin olduğu eposta bana ulaşmamış demektir lütfen yeniden iletişime geçin.

Genel bilgi:

Aktivasyon nedir?

Aktivasyon insiyasyonlu olarak gerçekleşen enerji çalışmasına yapısal olarak benzese de özde farklılar da taşır. İnsiyasyon bir varoluş durumundan diğerine geçiştir.İnsiyasyon bir usta tarafından öğrencisine verilir ve özel ritüeller içerir. Bu kelimenin kültürümüzdeki en yakın anlamı Anadolu’da kullanılan “el vermek” deyimidir..

Aktivasyon çalışmalarında ise kişiye el verilmez.. Kişinin özünde zaten sahip olduğu gücü, yeteneği, enerjisi, özel çalışmalarla daha yoğun bir şekilde hedefleri doğrultusunda aktif hale getirilir. Farklı insiyasyonlu çalışmalarda da aktivasyon içeren basamaklar vardır.. 
 

Özellikle benim reiki öğrencilerim bilirler, reiki eğitimlerimden sonra reiju çalışmaları yaptırım, bu da bir aktivasyon çalışmasıdır aslında.. Reiju Japon Reiki Sistemine ait çok önemli ve etkileri çok kuvvetli olan öğretmen tarafından öğrencilerinin gizli yeteneklerinin ve gücünün kısa sürede aktifleşmesi için yapılan çalışmadır. Kısaca “ güçlendirme işlemi” diyebiliriz. 

 

Usui Sensei zamanında verilen eğitimde öğrencilerin sık sık düzenli aralıklarla Reiju alması esastı. Sistemin temeli bunun üzerine kuruluydu. Öğrencilerin gelişmesi ve kendini gerçekleştirmesi için en önemli anahtardı. Bu çalışmada da yapacağımız aktivasyon bir Reiju çalışması gibi güçlendirmedir.
 

Aktivasyonlara katılmak için reiki bilmeye yada başka bir sistemle çalışıyor olmaya gerek yoktur. Aktivasyon çalışmalarının teorik eğitimi yoktur genel olarak, ancak enerjinizi güçlendirmeniz için aktivasyon içinde sizleri bir sembole de insiye edeceğim ve sizlere hazırladığım eğitim notlarını da göndereceğim. Aktivasyondan sonrasında çalışmalarınızı düzenli yaptığınızda ilk günden başlayan etkileri 9 ay içerisinde zirve noktasına çıkar. Aktivasyonların bir yan etkisi ve arınması yoktur. Peş peşe aktivasyon alınabileceği gibi aktivasyon sonrasında insiyasyonlu bir eğitime de katılabilirsiniz.

Beni Arayın
.
KVKK Aydınlatma Metni