Karma Temizliği Uyumlaması

Eğitim ile ilgili detaylar ve koşullar aşağıda ki gibidir, lütfen dikkatli bir şekilde okuyunuz. Bu sistem özellikle enerji sistemleri konusunda ilerlemek isteyenler için uygundur. Eğer aşağıdaki katılım koşullarına uymuyor iseniz kesinlikle bu eğitime katılamazsınız. Ödemenizi yapmış olsanız dahi ücretiniz iade edilir. Ödemeniz esnasında ilgili kurumlara doğan kesintiler ödemenizden düşülür.

 

Eğitim Yeri: Bu çalışma İnsiyasyonlu eğitimdir. Uzaktan uyumlama ile gerçekleştirilecektir. Kendinize özel bir yerde olmanız, bulunduğunuz yerin sakin olması ve yalnız kalabileceğiniz bir ortam olması yeterlidir. 


Kaydınız onaylandığında karşılıklı olarak karar verilen randevu saatinizde size gönderilen talimatları uygulamanız yeterlidir. 
Eğitime katılanların sertifikaları adreslerine gönderilecektir.

Karma Temizliği Uyumlaması / Karmic Auric Empowerment Nedir?

Bu dünyaya ailemizden bağımsız olarak geldiğimiz sadece bir yanılsamadır.  Bizden sonraki nesillerden bağımsız olduğumuz düşüncesi de bir yanılsamadır.  Her birimiz, onları tanıyalım ya da tanımayalım tüm atalarımız ile bağlantılıyız ve dünyaya gelirken sadece anne-babamızın değil onların tüm atalarınında enerjisel mirasını devralarak geliyoruz. 

Karmik Temizlik Uyumlaması ile geçmişimizin negatif yüklerinden arınarak, pozitif yönleri ile güçlenmeye başlarız.. 

Karma Temizliği Uyumlamasının Faydaları: 

 •  Uyumlamadan sonra yaşamınızda fiziksel ve ruhsal olarak rahatlamaları ilk 21 gün ile 3 ay içerisinde hissetmeye başlarsınız. 
 •  Enerji Bedeniniz güçlenir, negatif enerjilerden kolay arınırsınız.
 •  Fiziksel bedeniniz güçlenir, daha sağlıklı olmaya başlarsınız. 
 •  Çakralarınız güçlenir ve uyumlu bir şekilde çalışır.
 •  Auranız güçlenir. 
 •  Pozitif şansı kendinize çekmeniz kolaylaşır.
 •  Bolluk - bereket enerjisi ile daha kolay uyumlu hale gelirsiniz. 
 •  Ailenizle ve çevrenizle daha mutlu, huzurlu bir ilişkiniz olmaya başlar. 
 •  İşinizi değiştirebilir veya terfi, zam alabilirsiniz. 

Oldukça etkili ve güçlü bir sistem olan Karmic Auric Empowerment anlatmakla anlaşılabilecek bir enerji değildir. Mutlaka onu deneyimlemeli ve etkilerini yaşamalısınız.

 

Neler Öğreneceksiniz?

- Sisteme sit 5 adet sembol vardır, karmik temizlik için bunları kullanmayı öğreneceksiniz. 
- Auranızı negatif enerjiden arındırmayı ve korumayı öğreneceksiniz. 
- Kendinizi veya başkalarını şifalandırmada kullanmak için etkili teknikler öğreneceksiniz. 
- Bildiğiniz yada bilmediğiniz travmatik olayların kök nedenlerini şifalandırabileceksiniz. 
- Hastalıkların asıl nedenlerini temizleyebileceksiniz.
- Dünyasal endişelerden kurtulmak için kendinize ve başkalarına şifa çalışmaları yapmak.
- Köklerinizden beslenmeyi, atalarınızdan güç almayı öğreneceksiniz.
 

Bu sistemi sevgiyle bütüne hizmet etmek ve her birimizin hayatına daha fazla mutluluk getirmek için öğretmeye niyet ettim. Şimdiden tüm katılımcılara faydalı olmasını seçiyorum.. 

Her daim sevgi ile
Shamanic Ozlem Şahin

 

Nasıl Kayıt olacaksınız

 1. Öncelikle eğitimi bu sayfanın altında ki yönlendirmeleri takip ederek satın alınız. Havale ile ödeme yapmak istiyorsanız eğer info@mistikakademi.com adresine eposta gönderiniz.
 2. Daha sonra aşağıdaki bilgileri tam doldurarak bana göndermeniz gerekmektedir. 
 • Tam olarak adın ve soy adın:
 • Doğum tarihin: gün.ay.yıl:
 • Son 6 ay içerisinde ki bir adet fotoğrafın : auranızı görmem için, yalnız çektirilmiş bir fotoğrafınız olması iyi olur.
 • Telefon no: iletişim için
 • En az Reiki 1. Seviyede olduğunuzu kanıtlayan sertifikanız eposta ile bana göndermelisiniz.
 • Adres: gönderilecek kargo için
 • İnsiyasyon için uygun olunan gün ve saatleri bildiriniz.

Lütfen birden fazla gün ve farklı saatler bildiriniz. Randevular mail sırasına göre verilmektedir. İstediğiniz gün veya saat dolu ise diğer alternatiflerinizi değerlendirebileyim.

 • Siz bilgilerinizi gönderdikten sonra,  uygun olunan net zaman için neler yapılacağı onay e-postası olarak size gönderilecektir.
 • Epostalarınıza 24 saat içinde yanıt alırsınız, eğer yanıt alamadıysanız öncelikle gereksiz, junk, gibi diğer klasörlerinize bakın. Yok ise bilgilerinizin olduğu eposta bana ulaşmamış demektir lütfen yeniden iletişime geçin.

Genel bilgi:

İnsiyasyon nedir?

İnsiyasyon bir varoluş durumundan diğerine geçiştir. İnsiyasyon bir usta tarafından öğrencisine verilir ve özel ritüeller içerir. Bu kelimenin kültürümüzdeki en yakın anlamı Anadolu!da kullanılan “el vermek” deyimidir.. İnsiyasyon bir eğitim değildir. Aynı zaman da kişinin içinde yaptığı yolculuktur. İnsiyasyon başka bir tanıma göre de ruhsal bir tesirin bir kişiden diğerine aktarımıdır.

İnsiyasyon kişide, ruhsal duyarlılığı ve farkındalığı arttırır. Kişi insiye olurken pek çok vizyon görebilir mesajlar alabilir. İnsiyasyon alan pek çok kişi sezgisel yeteneklerinin arttığından bahseder. Pek çok farklı hissedilişler olduğu gibi insiyasyon sırasında hiçbir şey hissetmeyenler de olabilir.

Beni Arayın
.
KVKK Aydınlatma Metni