Işık Meditasyonu

Çoğunluğumuz için büyük dönüşümleri, zorlu mücadeleleri içeren, hem ruhsal hem dünyasal gelişimimiz için çok önemli olduğuna inandığım, önemli süreçler yaşamaktayız. Sadece kişisel olarak değil, ülkemizde dünyada da bu değişimin yansımalarını görmekteyiz.

Hepimizin doğal bir ışığı vardır. Yaşadığımız sıkıtılar, üzüntüler, endişeler, korkular ışığımızın git gide sönmesine neden olur.
 

Işığımız azaldıkça yaşamımız da her alanda kararmalar meydana gelir. Yapılan pek çok araştırmada hasta olan kişilerin hasta olan bölgelerinde ışığın azaldığını göstermiştir. Örneğin hangi organda kanser var ise o organın ışığı diğerlerine göre adeta karanlıktır. Depresyonda olan kişinin kafa ve kalp bölgesinin ışığı yok denecek kadar azdır. Oysa mutlu, huzurlu ve sağlıklı olan insanlar adeta bir güneş gibi aydınlık.
 

İçsel ışığımızın parlaklığı hem maddi hem manevi dünyamızın kalitesini belirler. Sabırlı ve azimli olduğumuz takdirde hedeflerimize ulaşmamız kolay olacaktır. Bunun için hazırladığım bu meditasyonun hepinize çok çok faydalı olmasını ve hayatınıza sonsuz güzellikleri sunmasını seçiyorum.
Meditasyonu dinlemek için tıklayınız

Işık meditasyonunu hazırlarken gevşetici telkinler ve derinleştirici müzik kullandım. Hem müziğin hem meditasyonun ayrı ayrı faydasını görmenizi seçiyorum.

Bu nedenle kesinlikle evinizde veya rahat edeceğiniz bir ortamda, gözleriniz kapalı olarak dinlemenizde fayda var. Bilincinizin onayı için ilk dinleyişiniz uyanık şekilde olsun. Ne söylediğimi duyun ve bilin. Sonraki dinleyişlerinizi uykunuzda olabilir.Uyku sorunu olanlarda gece dinlerlerse daha rahat uyuyacaklardır. En az 21 gün, en fazla 45 gün, gün atlamadan dinleyin. Çalışmanızı düzenli uyguladıkça bunun reel etkilerini gerçek hayatınızda da hızlı bir şekildegörmeye başlayacaksınız.
 

Bu çalışmayı uzun yıllar bireysel seanslarımda farklı teknikler ile danışanlarıma uyguladığımda, ilk etkileri: daha olumlu düşünmek, mutlu olmak, bolluk berekette artış, daha enerjik olmak, sağlıklı hissetmek yönünde oldu ve hedeflerine daha kolay odaklandılar.
 

Ruhsal büyüme ve yaşamımızın amacını gerçekleştirmemiz için burada olduğumuzu daha net anlayacağımız önemli zamanlar. Işık Meditasyonu çalışmamın yeni yolculuğunuzda sizlere arzuladığınız kolaylıkları sunmasını ve faydalı bir hediye olmasını seçiyorum.
 

Işığınız.. ışığımız daim olsun.. 

Sevgiyle

Meditasyon Dinle:

Meditasyonu ben seslendirdim, zaten duyacaksınız ne diyorum, ancak rahatlatıcı ve hipnotik dil kullandığım için araba kullanırken, dikkat gerektiren işler yaparken kesinlikle dinlemeyin, ben gece uykunuzda dinlemenizi tavsiye ederim. Kısa sürede fayda asağlamak için 45 gün boyunca gün atlamadan dinleyin. Ardından ihtiyaç duydukça dinleyebilirsiniz. Genel olarak rahatlatıcı bir telkin olduğundan dinleyenler uyku kalitelerinde artış, daha dikkatli olmak, rahat konsantre olmak, mutlu ve huzurlu olmak, daha sağlıklı olmak şeklinde pek çok geri bildirimde bulunmuştur.

Meditasyonlarım ve telkinlerimin telif hakları evrensel yasalarca korunmaktadır.

Bu siteye üye olduğunuz için  sizin kullanımınıza açıktır. Sizinle birlikte aynı evde olanlarda ister istemez dinleyecektir sorun yok, ancak başkalarına vermek, çoğaltmak, ücretsiz dağıtmak, para karşılığı satmak kendi niyetinize ihanettir. Evrensel yasalar her daim çalışır ;)

Beni Arayın
.
KVKK Aydınlatma Metni