Hayat Ağacı Meditasyonu

Hayattaki en güzel şeyler gözle görünmez veya dokunulmaz.
Onları kalp ile hissetmek gerekir.
H. Keller

Hayat ağacı ezoterik öğretilerde önemli bir semboldür. Ve insanın iç dünyasında onunla bütünleşmesi, ağacının gücü, hayatının da kalitesini belirler. Hayat ağacı meditasyonunu hazırlarken gevşetici telkinler ve derinleştirici müzik kullandım. Müzik tibet şifa kâseleri ile yapılmıştır. Hem müziğin hem meditasyonun ayrı ayrı faydasını görmenizi seçiyorum.

Bu nedenle kesinlikle evinizde veya rahat edeceğiniz bir ortamda, gözleriniz kapalı olarak dinlemenizde fayda var.

Bilincinizin onayı için ilk dinleyişiniz uyanık şekilde olsun. Ne söylediğimi duyun ve bilin. Sonraki dinleyişlerinizi uykunuzda olabilir.Uyku sorunu olanlarda gece dinlerlerse daha rahat uyuyacaklardır. En az 21 gün, en fazla 45 gün gün atlamadan dinleyin. Bu doğru fayda sağlamanız için önemli ardından ihtiyaç duydukça dinleyebilirsiniz.
 Meditasyonu dinlemek için tıklayınız

Hayat Ağacınızla bütünleştikçe bunun reel etkilerini gerçek hayatınızda da görmeye başlayacaksınız.

Bu çalışmayı uzun yıllar bireysel seanslarımda farklı teknikler ile danışanlarıma uyguladığımda, ilk etkileri: daha olumlu düşünmek, çözüm üretmek, daha enerjik olmak, sağlıklı hissetmek yönünde oldu ve hedeflerine daha kolay odaklandılar. 

Ruhsal büyüme ve hayatımızın amacını gerçekleştirmemiz için burada olduğumuzu daha net anlayacağımız önemli zamanlardayız. Hayat Ağacı Meditasyonu çalışmamın yeni yolculuğunda sizlere arzuladığınız kolaylıkları sunmasını ve faydalı bir hediye olmasını seçiyorum.
 

Işığınız.. ışığımız daim olsun.. 

Sevgiyle

Meditasyon Dinle:

Meditasyonu ben seslendirdim, zaten duyacaksınız ne diyorum, ancak rahatlatıcı ve hipnotik dil kullandığım için araba kullanırken, dikkat gerektiren işler yaparken kesinlikle dinlemeyin, ben gece uykunuzda dinlemenizi tavsiye ederim. Kısa sürede fayda asağlamak için 45 gün boyunca gün atlamadan dinleyin. Ardından ihtiyaç duydukça dinleyebilirsiniz. Genel olarak rahatlatıcı bir telkin olduğundan dinleyenler uyku kalitelerinde artış, daha dikkatli olmak, rahat konsantre olmak, mutlu ve huzurlu olmak, daha sağlıklı olmak şeklinde pek çok geri bildirimde bulunmuştur.

Meditasyonlarım ve telkinlerimin telif hakları evrensel yasalarca korunmaktadır.

Bu siteye üye olduğunuz için  sizin kullanımınıza açıktır. Sizinle birlikte aynı evde olanlarda ister istemez dinleyecektir sorun yok, ancak başkalarına vermek, çoğaltmak, ücretsiz dağıtmak, para karşılığı satmak kendi niyetinize ihanettir. Evrensel yasalar her daim çalışır ;)

Beni Arayın
.
KVKK Aydınlatma Metni