Başarı Meditasyonu

Dünyanın ve fiziksel gerçeğin;
dört yönü, dört boyutu ve dört mevsimi vardır. 

Aristo bunu biraz daha ileri götürerek dört niteliği belirlemiştir. 
Bunlar; kuru, ıslak, sıcak ve soğuktur. 
Her elementin iki niteliği bulunur. 
Toprak kuru ve soğuktur. 
Su ıslak ve soğuktur. 
Hava ıslak ve sıcaktır. 
Ateş sıcak ve kurudur. 

Bundan da görülebileceği gibi her element bir diğeriyle bir niteliğini paylaşmaktadır.  Bu durumda bir elementin bir niteliğini değiştirerek diğerine dönüşmesi olasıdır. Bu bir simyadır. Bizde kendi içimizde ki her şeyi dönüştürmek için bir adım atacağız burada. Her ne Olmasını istiyorsak ona dönüşeceğiz. 

Yaşamımızda olmasını istemediğimiz ancak kabullenmemiz gereken şeyler vardır. Benim bu yıl canım anneannemin ölümünü kabullenmeye çalışmam gibi. (2011). 

Bilmek istemediğimiz ancak öğrenmemiz gereken şeyler vardır.. Ve onsuz yapamam dediğimiz ama bırakmamız gerekenler vardır.. 
Her son bir başlangıçtır tıpkı bu gün olduğu gibi. Gerçekleşmesini istediğiniz hedefleriniz olduğunu biliyorum. 

Durumu yaratan zihin aynı kaldığı sürece kişi bu durumun üstesinden gelemez 
Albert Einstein

Ancak bu hedeflerimizi gerçekleştirmek için yeni bir zihin durumu yaratmalıyız... Yaptığımız tüm çalışmalar bunu başarmak için.
Ben de size diyorum ki şimdi; Ve onsuz yapamam dediğimiz ancak bırakmamız gerekenler vardır ya işte buna önce kendimizden başlamalıyız..  Aşağıdaki başarı için gerçeklik imgelemesi çalışmasını bu nedenle hazırladım.. Olmasını istediklerimizle ilgili yeni bir zihin yaratabilmemiz için.. 

En büyük düşmanımız ve verilecek en büyük savaşlar içimizdedir. 
Thomas Carlisle


Başarılarımız ise 3 ana yasamıza bağlıdır;

  • Kişisel gücümüz
  • Kişisel değerimiz 
  • Ve kendimize olan güvenimiz

İşte bu çalışmada bu tohumları sevgi ile zihnimize yerleştireceğiz ve aldığımız her nefes ile büyümesini sağlayacağız.. 

Yaşam aslında çok basit! 
Onu karmaşık bir hale getirmek için uğraşanlar bizleriz. 
Konfüçyus

Aşağıdaki hediyem derin trans çalışmasıdır. Bu nedenle sadece evinizde ya da rahat ettiğiniz bir ortamda oturarak veya uzanarak dinlemelisiniz. 

İlk kez dinlediğinizde uyanık bir halde sesimi dinleyin ancak daha sonraki çalışmalarda dilerseniz uyuyabilirsiniz.. En az 21 en fazla 45 gün bu çalışmayı yapın.. ilk dinleyişinizden itibaren yaşamınızda harika bir değişim başlayacak buna izin verin. Yorumlarınızı ve değişimlerinizi benimle paylaşırsanız çok mutlu olurum.. 

İradesi güçlü olanlar; dünyayı kendilerine göre biçimlendirebilirler
Johann Wolfgang von Goethe

Işığınız.. ışığımız daim olsun.. 

Sevgiyle

Meditasyon Dinle:

Meditasyonu ben seslendirdim, zaten duyacaksınız ne diyorum, ancak rahatlatıcı ve hipnotik dil kullandığım için araba kullanırken, dikkat gerektiren işler yaparken kesinlikle dinlemeyin, ben gece uykunuzda dinlemenizi tavsiye ederim. Kısa sürede fayda asağlamak için 45 gün boyunca gün atlamadan dinleyin. Ardından ihtiyaç duydukça dinleyebilirsiniz. Genel olarak rahatlatıcı bir telkin olduğundan dinleyenler uyku kalitelerinde artış, daha dikkatli olmak, rahat konsantre olmak, mutlu ve huzurlu olmak, daha sağlıklı olmak şeklinde pek çok geri bildirimde bulunmuştur.

Meditasyonlarım ve telkinlerimin telif hakları evrensel yasalarca korunmaktadır.

Bu siteye üye olduğunuz için  sizin kullanımınıza açıktır. Sizinle birlikte aynı evde olanlarda ister istemez dinleyecektir sorun yok, ancak başkalarına vermek, çoğaltmak, ücretsiz dağıtmak, para karşılığı satmak kendi niyetinize ihanettir. Evrensel yasalar her daim çalışır ;)

Beni Arayın
.
KVKK Aydınlatma Metni