Kuantum İsim Analizi


 

Yeri: Bu bir uzaktan çalışmadır. Adınıza hazırlanan özel dosyanız e-posta adresine gönderilecektir.

Kuantum İsim Analizi ile Kendini Keşfet

 • İsminin içindeki sırrı bul 
 • “Kim olduğunu” gerçekten biliyor musun?
 • Yeteneklerin neler?
 • Çalışanlarını ya da en yakınlarını gerçekten tanıyor musun?
 • Kuantum İsim Analizi kendini keşfetme bilimidir. Karşılıklı birbirimizi anlamanın sanatıdır.

Kuantum İsim Analizi ile Hangi yıllar size bol şans getirecek ve hangi yıllarda dikkatli olmanız gerekiyor? Bileceksiniz!

Kullanmakta olduğunuz isminizin sunduğu avantajlar ve dezavantajlar, ortalama 10 sayfalık bir isim dosyası olarak e-posta adresine gönderilecek.

KUANTUM İSİM ANALİZİ

Eski zamanlarda isimler kişiler için umulan hayat yoluna özgü olarak verilmekteydi. İsimlerin ve yıldızların etkileri hakkındaki bilgiler yaşamlarında bunu bir iş olarak seçen öğrenci ve bilge kişilerce akıllı bir şekilde temsil edilmiştir. Bilge kişiler (astrologlar, ruhsal danışmanlar vb.) aynı etkiyi ilave bir araç olarak kavrayarak kendileri de yararlanmıştır. İşte bu sanat ve bilimin adı Isim Analizi olarak adlandırılmaktadır.

 

Kuantum İsim Analizi, astroloji'nin başka bir dili gibidir. Tanınmış bir astrolog olan Shirlie 10,000'den fazla kişinin natal haritasını incelemiş ve yıldızlarla, doğum tarihi ile kişilerin isimleri arasındaki korelâsyonu belirlemiştir. Kuantum İsim Analizi geçmişten günümüze gelen oldukça değerli ve şaşırtıcı bilgileri bize sunan isim bilimidir...Kuantum Felsefesi ve Fiziği ile yapılan araştırmalarda evrenimizdeki her şey birbiri ile bir bütündür. Ve ayrı gibi gözüken her parça sürekli olarak uğradıkları değişimlerle birbirini etkilemektedir.

İnsanı oluşturan en önemli unsurda ismidir! Peki, bu minik gibi gözüken dev parça yaşamınızı nasıl etkiliyor?

Semavi dinlerden, ezoterik öğretilere, geçmişten, günümüze, isminden, kendi hayatına doğru uzanan bu keyifli yolculuğa katılmaya hazır mısın?
 

Yazılı tarih öncesinde insanlar isimlerini alırken mümkün olduğu kadar yaptıkları işlere göre adlandırılırlarmış. Örneğin; avcılık yapanlar avladıkları havyaların isimlerini alırken, bayanlar ise genel olarak tabiatın içerisinden isimleri kullanırlarmış. Özellikle şamanlar isim üzerinde oldukça fazla durmuşlardır.. Şaman rahipleri isim seçerken kişileri inceleyip kapasitelerine göre ad vermişler. Orta Asya'da Türklerin isimleri çok dikkatlice seçilmiştir. Dede Korkut hikayelerinde bu konuda pek çok değerli mesaj bizlere iletilmiştir.

Orta Asya Türkleri çok uzun ve mutlu yaşarlar ve bunu da koydukları isimlere bağlarlar. Bu bilgilerin ışığında dünyada yıllardır süren okültizm ve ezoterizm çalışmalarıyla paralel olarak isimlerimizin bizlere verdiği enerji çok önemlidir. Doğduğumuz andan itibaren bize verilen isimle çağrılırız.. Ve her ismimiz söylendiğinde bilinçaltımız söyleneni dikkate alır. İsimlerin ise hem genel olarak taşıdıkları bir anlamları hem de seslerinin ve titreşimlerinin taşıdığı bir enerji vardır..

Bir kişinin ismi ve soy ismi incelenerek genel olarak yaşam haritası ve özellikleri çıkartılabilmektedir. Yaşamında tamamlamak istediği alanlarla ilgili olarak da yükseltici isim çalışmaları yapılmaktadır… Bu isim çalışması kişinin ve hatırlayabildiği noktaya kadar soyağacına bağlı olarak yapılır ..

Astroloji biliminden de yararlanılarak yapılan bu çalışmada yeni isim oluşturulmadan önce bir nevi horoskop haritasına benzeyen detaylı bir harita çıkartılarak ön hazırlık yapılır.. ve eksik enerji yeni isimle tamamlanır. Böylelikle kişi yaşamın içerisinden kendi ihtiyacı olan enerji ile uyumlu hale gelir. Bu aşk, para, kariyer... gibi farklı alanlarda olabilir..

Tüm inanç sistemlerinde görülen kutsal metin, dua ve kelime tertiplerinin kullanış gayesi düşünce dalgaları ve sesin meydana getirdiği yüksek tesirlerden faydalanabilmek amacını taşır.  Etnoloji ve Teozofi araştırmacıları bunu majik bir uygulama olarak ele alarak adına "ses majisi" derler. Dini kültürdeki adı ise okuma’dır. Dünya üzerindeki en eskisinden en yenisine kadar bütün mistik ve ezetorik kültürler bu bilgiyi kullanmışlardır. Daha fazlasını paylaşabilmek adına bu çalışmaya kendiniz veya sevdikleriniz için katılabilirsiniz.

Sevgiyle 
Shamanic Özlem Şahin

Analizinizin yapılabilmesi için ödeme dekontu ile birlikte aşağıdaki formu eksiksiz olarak doldurup info@mistikakademi.com adresine göndermeniz gerekmektedir.

Kuantum İsim Analizi katılımcı Formu:

 • Adınız: 
 • Soyadınız: 
 • İkinci Adınız ya da göbek adınız:
 • Evlenmeden önceki kızlık soyadınız : bayanlar için
 • Doğum tarihiniz: Gün. Ay. Yıl: 
 • Cinsiyetiniz: 
 • Adınızı seviyor musunuz:
 • Telefon numaranız: iletişim için:
 • E-posta adresiniz: hazırlanan Kuantum İsim dosyanızın gönderilmesi için.

Beni Arayın
.
KVKK Aydınlatma Metni